Sujinky příběh

2. října 2014 v 11:50 | Lesminka |  BJD panenky
BJD panenky si jejich majitelé pořizují z mnoha důvodů..Tedy,hlavně pro potěšení:)
A potom proto,aby s nimi mohli tvořit,umělecky se vyřádit:)To zahrnuje například vytvoření vzhledu,ošacení,stylizaci,také focení nebo výrobu doplňků a pod.BJD má být inspirací.Někdo je vystaví a má je pro okrasu,pro dekoraci.Někomu panenka zapadne do příběhu,který má pro ni majitel vytvořen,nebo se mu v hlavě utvoří až po tom,co panenku drží v ruce.
Je to moc fajn,procvičit takto fantazii..je důležitá pro život;)
Miluji pohádky a baví mě spolupracovat se svou fantazií,tak i Sujin má svůj životní příběh:)

V 16 století v BJD Španělsku se dívka z puritánské rodiny zapletla s fešným,charismatickým mladým mužem.Jejich intenzita lásky vzrostla až tak,že dívka jednoho dne zjistila,že je v očekávání.Když se na jedné schůzce svěřila svému milému,nečekala,že se setká s takovou reakcí...Muž jakoby se na místě změnil o 180 stupňů..odešel,utekl,zmizel,už se neukázal.Dívce nezbylo nic jiného,než uprchnout z domova,kde by ji díky zvětšujícímu se bříšku,puritánští rodiče stejně vydědili.
Jejím domoven na příštích pár měsíců se stal hluboký les,náhradní rodinou babička bylinářka a novými kamarády lesní zvěř,víly a skřítkové.

Za pár měsíců se narodila za hodně podivných a fatálních okolností krásná snědá holčička.Která bohužel ihned po narození zažila obrovskou tragedii v podobě úmrtí své maminky.
Díky informacím od lesních bytostí se přišlo na to,proč to tak tragicky dopadlo.Matka to nemohla přežít.Její tělo bylo tak zdevastované díky tomu,že otcem holčičky byl démon!!!!!!
Už i těhotenství ji hodně zničilo.Takto to dopadá,když se spojí člověk s démonem.Není šance na přežití.
Nicméně děvčátko pojmenované Sujinka,mělo jiný charakter než démon.Geny po mamince,výchova babičky kořenářky,souznění s lesem,přírodou,zvířátky a přátelství s vílami a skřítky vychovalo ze Sujinky krásnou,citlivou,čistou bytost.
Bytost,která miluje vše živé,váží si maličkostí,raduje se z paprsků slunce i měsíční záře.

Babička Sujince nahradila rodinu do jejích dovršených13ti let.Krátce poté odešla na "onen svět"..Sujinky se chtěli ujmout lesní pohádkové bytosti,ale bylo jim to zakázáno z důvodu,že je dívka polodémon.

Cestami osudu se Sujin dostala do BJD sirotčince,kde to neměla jednoduché.Odtamtud její cesta vedla do BJD adopčního centra,odkud jsem ji získala já;)))

Tak toto je příběh mojí krásné Sujin.Příběh,který mi sám naskočil po pár prvních prostudování stránek Supiadoll a tváře této úchvatné BJD.

Děkuji vám za pozornost,že jste dočetli až sem a já,Sujin a moje fantazie vám přejeme krásný den:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 2. října 2014 v 12:18 | Reagovat

Lesmínko to je nádherný příběh!!!! :-) Naprosto skvěle se to četlo! :-) Mám ráda tyto fantasy příběhy! :-)

2 La Micha La Micha | E-mail | Web | 2. října 2014 v 18:43 | Reagovat

Moc krásný příběh,sice trochu místy až děsivý,ale hezký:-)!!!Máš velikou fantazii,což je dobře,protože se můžeme pořád na něco těšit:-)!!!

3 Lesminka Lesminka | 3. října 2014 v 10:36 | Reagovat

Holčiny,moc děkuji:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama